Ota yhteyttä

Varaa aika Onnenrinteen hoivakotiin
050 433 9549 tai
toimisto@onnenrinne.fi

Onnenrinne Lasaretinsaari, Oulu

Kasarmintie 13 D, 90130 Oulu

Lilli Kirjava

Palveluesimies

050 433 9549
lilli.kirjava@onnenrinne.fi

Lasaretinsaari hoitajat 1.kerros

Hoitohenkilökunta,
p. 050 556 8809

Lasaretinsaari hoitajat 2.kerros

Hoitohenkilökunta,
p. 050 556 9949

Onnenrinne Ainola, Oulu

Onnenrinteen Ainola, Nahkatehtaankatu 1, 90130 Oulu

Päivi Oja

Palveluesimies
050 472 6797
paivi.oja@onnenrinne.fi

Ainola 4. kerros

Hoitohenkilökunta,
p. 050 550 4229

Emilia Ristikaarto

Vastaava sosionomi
050 472 6797
emilia.ristikaarto@onnenrinne.fi

Ainola 5. kerros

Hoitohenkilökunta 24/7,
p. 050 471 3599

Katri Siltakoski

Vastaava sairaanhoitaja
050 574 3599
katri.siltakoski@onnenrinne.fi

Ainola 6. kerros

Hoitohenkilökunta 24/7,
p. 050 471 3596

Tuija Taipale

Vastaava sairaanhoitaja
050 364 3321
tuija.taipale@onnenrinne.fi

Onnenrinne Päivärinne, Muhos

Onnenrinteen Päivärinne, Sairaalantie 29, 91410 Jokirinne

Jenna Yläoutinen

Palveluesimies
0400 243 538
jenna.ylaoutinen@onnenrinne.fi

Onnenrinne Neilikka (4. krs)

Hoitohenkilökunta 24/7, p. 050 331 9379

Anne Silenius

Vastaava sairaanhoitaja
050 588 3654
anne.silenius@onnenrinne.fi

Onnenkerho

Heli Piirala

Palveluesimies
050 554 0755
heli.piirala@onnenrinne.fi

Onnenrinne Hallinto

Harri Puolitaival

Toimitusjohtaja
050 362 0311
harri.puolitaival@onnenrinne.fi

Anne Keinänen

Kehitysjohtaja
044 543 1983
anne.keinanen@onnenrinne.fi

Ota yhteyttä meihin

Onko sinulla kysyttävää, tai haluatko antaa palautetta toiminnastamme?
Voit jättää viestin meille alla olevalla lomakkeella.