Ota yhteyttä

Varaa aika Onnenrinteen hoivakotiin
050 433 9549 tai
toimisto@onnenrinne.fi

Onnenrinne Päivärinne, Muhos

Onnenrinteen Päivärinne, Sairaalantie 29, 91410 Jokirinne

Lilli Kirjava

Palvelujohtaja
050 433 9549
lilli.kirjava@onnenrinne.fi

Jenna Yläoutinen

Palveluesimies
0400 243 538
jenna.ylaoutinen@onnenrinne.fi

Onnenrinne Neilikka (4. krs)

Hoitohenkilökunta 24/7, p. 050 331 9379

Anne Silenius

Vastaava sairaanhoitaja
050 588 3654
anne.silenius@onnenrinne.fi

Onnenrinne Kanerva (2. krs)

Hoitohenkilökunta 24/7, p. 050 337 1402

Stiina Kvist

Vastaava sairaanhoitaja
0400 243 538
stiina.kvist@onnenrinne.fi

Onnenrinne Ainola, Oulu

Onnenrinteen Ainola, Nahkatehtaankatu 1, 90130 Oulu

Lilli Kirjava

Palvelujohtaja
050 433 9549
lilli.kirjava@onnenrinne.fi

Päivi Oja

Palveluesimies
050 472 6797
paivi.oja@onnenrinne.fi

Ainola 4. kerros

Hoitohenkilökunta,
p. 050 550 4229

Emilia Ristikaarto

Vastaava sosionomi
050 472 6797
emilia.ristikaarto@onnenrinne.fi

Ainola 5. kerros

Hoitohenkilökunta 24/7,
p. 050 471 3599

Jutta Vänskä

Vastaava sairaanhoitaja
050 574 3599
jutta.vanska@onnenrinne.fi

Ainola 6. kerros

Hoitohenkilökunta 24/7,
p. 050 471 3596

Tuija Taipale

Vastaava sairaanhoitaja
050 364 3321
tuija.taipale@onnenrinne.fi

Onnenrinne Hallinto

Harri Puolitaival

Toimitusjohtaja
050 362 0311
harri.puolitaival@onnenrinne.fi

Anne Keinänen

Kehitysjohtaja
044 543 1983
anne.keinanen@onnenrinne.fi

Onnenkerho

Heli Piirala

Palveluesimies
0504339549
heli.piirala@onnenrinne.fi

Ota yhteyttä meihin

Onko sinulla kysyttävää, tai haluatko antaa palautetta toiminnastamme?
Voit jättää viestin meille alla olevalla lomakkeella.